انتشار فیلم موهن نشانه‌‌ عصبانیت استکبار از گسترش اسلام‌ در جهان است

سازمان بسیج مستضعفین طی اطلاعیه‌ای تاکید کرد
انتشار فیلم موهن نشانه‌‌ عصبانیت استکبار از گسترش اسلام‌ در جهان است

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج مستضعفین انتشار فیلم موهن را نشانه‌ای از ناکامی استکبار در تقابل با موج بیداری اسلامی و عصبانیت آنان از گسترش اسلام‌خواهی در جهان دانست.

خبرگزاری فارس: انتشار فیلم موهن نشانه‌‌ عصبانیت استکبار از گسترش اسلام‌ در جهان است

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین طی بیانیه از آحاد ملت ایران خواست حضوری پرشور در راهپیمایی بعد از نماز جمعه که قرار است در سراسر کشور برگزار شود، داشته باشند.

بر اساس این گزارش، متن کامل اطلاعیه روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین به شرح زیر است:

بار دیگر دستان خبیث استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایت کار و حامیان صهیونیستی اش از آستین مزدوران و صحنه گردانان جنگ نرم آمریکایی بیرون آمده، و با  سوءاستفاده از ابزار فرهنگی و با هدف اهانت به اعتقادات دینی و مذهبی مسلمانان که مفتخر به پیروی از مکتب نجات بخش آخرین پیامبر الهی می باشند، ضمن  نمایش فیلمی موهن و چهره ای جعلی  و نسبت آن به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد بن عبدالله (ص)، در روز شهادت نوه گرامی ایشان و بزرگ استاد دانشگاه هستی امام صادق(ع) توطئه ای دیگر را علیه مسلمانان طراحی و اجرا نمودند.

بدون شک این اقدام نابخردانه که خشم انقلابی ملل مسلمان جهان را به دنبال خواهد داشت، در تقابل با موج عظیم بیداری اسلامی و دینی که منطقه عمومی خاورمیانه و شمال آفریقا تا قلب امریکا و اروپا را در نوردیده است، صورت گرفته و نشانگر عصبانیت بیش از پیش سردمداران کفر جهانی از  تغییر وضعیت عمومی جهان به نفع دین گرایی واسلام خواهی و استکبار ستیزی جوامع بشری می باشد.

به طور قطع علت دیگر این اقدام توهین آمیز و کینه توزانه، شکست مفتضحانه دولتمردان آمریکایی و سردمداران رژیم اشغالگر قدس و در تلاش برای عدم حضور سران کشورهای جنبش عدم تعهد در ایران اسلامی و همچنین پیروزی موفقیت آمیز جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی، خطاب به 120 تن از سران  کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و دو سوم از اعضاء سازمان ملل متحد می باشد. اما پیام ما به آنان همان کلام دشمن ستیز امام راحلمان است که فرمودند «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند»

سازمان بسیج مستضعفین هم صدا با تمامی مردم مظلوم و مستضعف جهان اسلام و به ویژه بسیجیان غیور و جان بر کف و همیشه در صحنه، ضمن اعلام انزجار و نفرت از صحنه گردانان این توطئه اهانت آمیز، همه آحاد امت اسلامی را به هوشیاری بیش از پیش و سر سپردن به فرامین ولی امر مسلمین دعوت نموده که فرمودند:«... ما به علت نصرت قابل درک پروردگار از آمریکا قوی تر هستیم و این نصرت را در پیشرفت روز افزون خود و عقب نشینی امریکا کاملاَ مشاهده می کنیم.»و از مسئولان امر در سیاست خارجی و قوه قضائیه کشورمان مصرانه در خواست می نماید تا با طرح شکوائیه به مجامع و محاکم بین المللی، علیه این جنایتکاران اقامه دعوی نمایند. همچنین سازمان بسیج مستضعفین همواره آمادگی خود را به منظور ایجاد  وحدت و انسجام ملی و انجام یک راهپیمایی سراسری اعتراض آمیز توسط امت خداجو و مسلمان و همیشه در صحنه و با حضور در صفوف دشمن شکن نمازهای جمعه سراسرکشور اعلام می نماید. و صلی الله علی محمدو اله الطاهرین  

/ 0 نظر / 32 بازدید